Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/u458077917/domains/jurgitosmuzika.lt/public_html/zyro/functions.inc.php on line 207

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/u458077917/domains/jurgitosmuzika.lt/public_html/zyro/functions.inc.php on line 207
Mobilios programos
Jurgitos muzika 
gallery/be pavadinimo

Pamokose išbandytos android programėlės 

gallery/be pavadinimo1
gallery/be pavadinimo3
gallery/be pavadinimo4
gallery/be pavadinimo5
gallery/be pavadinimo
gallery/be pavadinimo
gallery/be pavadinimo
gallery/song maker
gallery/paveikslėlis3
gallery/be pavadinimo

MUZIKOS PAMOKOMS

Rhythm trainer- ritmo treniruoklis.

Galite pasirinkti skirtingo sudėtingumo ritmus.

Išklausome ritmą, vėliau jį atkartojame tapšnodami telefono ar planšetinio kompiuterio ekraną. Atrodo lengva? Pabandykite ir nustebsite kokio tikslumo reikia!

NoteWorks- labai smagi programėlė išmokti natas tiek penklinėje, tiek klaviatūroje, tiek įprastais natų pavadinimais, tiek raidiniais. 

Keli greičio lygiai. Bet natas jau reikia įsiminti visas.

Learn Music Notes- natų mokymo programėlė patiems mažiausiems. Natas mokoma palaipsniui, po kelias.  Reikia įsiminti natas penklinėje. Galima mokytis įprastais pavadinimais arba raidiniais.

Dvi puikios programėlės išmokti groti fortepijonu.

Tiek Realus Pianinas tiek Perfect Piano turi funkcijas, kuomet galime pasirinkti, kad rodytų įprastus natų pavadinimus, raidinius pavadinimus ar visiškai jų nerodytų.

Programa Realus Pianinas leidžia įrašyti savo grojimą į telefono ar planšetinio kompiuterio atmintį ir pačiam pasiklausyti savo grojimą. Išgirdę įrašą mokiniai išgirsta savo klaidas, nes patys grodami klaidas ne visada pastebi.

Song Maker - programėlė muzikos komponavimui. 

Dirbdami programėle naudojame ne natas, o jau paruoštus audio gabaliukus. Smagumas tame, kad reikia suderinti keletą tiek ritmiškai, tiek tembriškai skirtingų takelių. Juos miksuoti. Gautą rezultatą galima išssisaugoti ir panaudoti- pvz. telefono skambėjimo melodijai.

Metronome- turbūt visi žino kaip naudotis metronomu.

Aš su mokiniais įtvirtinu tempų pavadinimus, dainuojame dainas naudodamiesi metronomu ir keisdami tempus.

Taip pat puiki priemonė išgirsti skirtingus metrus. Galime išgirsti kuo skiriasi 3/4 metras nuo 6/8 ir t.t.

MATEMATIKAI

10Monkeys Multiplication ir Matematika- Daugybos Lentelė-

žaismingos programėlės daugybos lentelei mokytis.

gallery/be pavadinimo

LIETUVIŲ KALBAI

Programėlė Įsidėmėtinos rašybos žodžiai suskirstyta pagal klasių koncentrus. Įtvirtinami ilgieji ir trumpieji balsiai, įsidėmėtinos rašybos žodžiai.

Programa skirta 1-8 klasių mokiniams.  
 

ANGLŲ KALBAI

Anglų kalbos gramatikos užduotys - programėlė, kuri padeda įtvirtinti laikus. Daugiau nei 5000 gramatikos testų.

ĮVAIRIEMS MOKOMIESIEMS DALYKAMS

Spręskime interaktyvius testus su programėlėmis Kahoot  ir Quizizz.

gallery/kahoot
gallery/quizizz

Daugybė QR kodų skaitytuvų. Aš pamokose naudoju  Lightning QRcode Scaner. Po kodu paslepiu ir užduotis, ir žodžius, ir internetinius adresus.

gallery/blue-bot

 Blue - bot robotukas - bitutė- smagi mokymo priemonė patiems mažiausiems.  Pasiruoškite savo "užduočių kilimėlį" ir programuokite.

3D Quiver programėlė, kurios pagalba atgyja jūsų spalvinti piešinėliai. Daugiau informacijos tinklapyje: http://www.quivervision.com/

gallery/quiver

NE MOKINIAMS

Programėlės, kurios praverstų, jei būtų įdiegtos mokytojo išmaniajame telefone.

gallery/paveikslėlis1

Programa muzikos indentifikavimui. Skambant dainai, kurios pavadinimą ir atlikėją norėtumėte sužinoti, paleidžiate programėlę. „Shazam“ įrašo muzikinį fragmentą ir siunčią jį į savo serverį. Ten randamas kūrinio atitikmuo ir vartotojui siunčiamas atsakymas su kūrinio pavadinimu, atlikėjo vardu, albumu, diskografija, nuoroda į „YouTube“

gallery/be pavadinimo

Jei naudojatės https://www.classdojo.com/lt-lt/, tuomet jums pravers ir ši "ClassDojo" programėlė. Mokiniams skiriamus taškus galite valdyti nuotoliniu būdu.

Puiki motyvacinė priemonė. Programa leidžia mokytojui skirti tiek teigiamus, tiek neigiamus įvertinimus. Mokiniai renka taškus. Įvertinimus patogu skirti tiek interaktyvioje lentoje, tiek kompiuteriu, tiek ir išmaniajame telefone (kaip nuotolinio valdymo pulte). Galima informacija dalintis su tėveliais.
tai puiki platforma dalintis klasės gyvenimo akimirkomis.

Programėlės „Plickers“ pagalba galima vertinti mokinių žinias, galima atlikinėti apklausas. Mokiniai gauna korteles su skirtingais kodais, kurias reikia atsispausdinti iš plickers svetainės: https://get.plickers.com/. Vėliau telefonu ar planšetiniu kompiuteriu reikia nuskenuoti korteles ir rezultatus matome akimirksniu.

 

gallery/be pavadinimo

Reikia nuskenuoti dokumentą, o po ranka nėra skenerio? Įsidiekite  „CamScanner“. Programėlė paverčia jūsų išmanųjį telefoną į skenerį.

gallery/be pavadinimo

Mano parengtas mokomasis filmukas kaip naudotis Plickers kortelėmis: